HomeProjectenProject ‘Leg de Link’

Project ‘Leg de Link’

Doel van het project Leg de Link is dat huisartsen beter leren herkennen wanneer klachten het gevolg zijn van hersenletsel.

In het project Leg de Link fase 1 is er onderzoek gedaan naar wat de huisartsen zou helpen om de juiste zorg op de juiste plaats te faciliteren op het gebied van NAH (CVA en traumatische hersenletsel). Dit project is uitgevoerd in 2020-2021. Met de resultaten van dit project volgde per 2022 een implementatie van kennismakingssessies voor huisartsen om hen te helpen signaleren en juist doorverwijzen.

Het project Leg de Link Kennismakingssessies voor de huisarts (-enpraktijk) is de implementatie van online kennismakingssessies om de kennis op gebied van NAH te vergroten en daarnaast huisartsen kennis te laten maken met het werkveld waarnaar ze kunnen verwijzen in hun regio. Deze sessies worden regionaal georganiseerd. De regionale coördinator is aanspreekpunt. Gestreefd wordt dat ook de regionale aanbieder van huisartsenscholing betrokken is.

Het project Leg de Link Kennismakingssessies is mede mogelijk gemaakt door de Hersenstichting.

1-12
2023

Implementatie

In deze fase zijn de tools die ontwikkeld zijn aangeboden aan de huisartsenpraktijken. De tools die ontwikkeld zijn binnen en buiten het project zijn:

1-12
2022

Kennismakingssessie vormgeven

Programma
  • Welkom
  • Hoe veel weet de huisarts over NAH?
  • Inhoudelijk deel door een professional
  • Huidige situatie in uw huisartsenpraktijk
  • Pitches regionale zorgaanbieders
  • Landelijke initiatieven
  • Ruimte voor vragen en interactie

Landelijke initiatieven

 


Laatste nieuws