Enthousiaste trainers gezocht voor ervaringsdeskundigen

Momenteel worden er mensen met niet-aangeboren hersenletsel opgeleid tot ambassadeurs van de patiëntenvereniging Hersenletsel.nl. Zij kunnen vanuit persoonlijke ervaring en kennis vertellen wat hersenletsel met je doet en wat de gevolgen zijn.

Hersenletsel.nl wil het opleiden tot ambassadeurs in heel Nederland realiseren en zoekt hiervoor enthousiaste mensen die zich als trainer willen inzetten.

Hersenletsel.nl wil het opleiden tot ambassadeurs in heel Nederland realiseren en zoekt hiervoor enthousiaste mensen die zich als trainer willen inzetten.

Lees meer

Inschrijven nieuwsbrief

  • Selecteer minimaal 1 optie
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Leernetwerk bijeenkomst EerstelijnsZorg Hersenletsel

Op 28 maart 2025 organiseren we een inspirerende en interactieve leernetwerkbijeenkomst van het Leernetwerk EerstelijnsZorg Hersenletsel (LEZH) met als thema: Interprofessioneel samenwerken, denken en leren.
Met als gastspreker Gastspreker: Ton Satink